Past Tense

Past Tense

kompozycja rozprężająca

kompozycja olejków eterycznych Past Tense


Składniki Działanie
 • bazylia
 • kolendra
 • kadzidło
 • lawenda
 • majeranek
 • mięta
 • rumianek rzymski
 • rozmaryn
 • wintergreen
 • bóle głowy
 • migrena

PastTense jest opatentowaną mieszanką dōTERRy na wszelkie rodzaje dyskomfortu związanego z bólami głowy. Dziewięć olejków eterycznych Atestowanej Czystej Klasy Terapeutycznej działa wspólnie dając kojący efekt chłodu, uspokojenia i w większości wypadków eliminuje nawet najbardziej uciążliwe migreny i inne rodzaje bólu głowy.

Mieszanka PastTense dostępna jest w poręcznej butelce roll-on dla wygodnego stosowania domiejscowego i łatwego dostępu w torebce lub kieszeni.

jak stosować

Większość użytkowników PastTense umieszcza tę mieszankę olejków wcierając je delikatnie w skórę w 5ciu miejscach (często wystarczy tylko „maznąć kreskę”):

 1. kark
 2. kości za uszami
 3. miejsce na głowie zaraz nad uszami (nad tętnicą)
 4. skronie
 5. czoło

Najlepsze efekty uzyskuje się używając PastTense w momencie pojawienia się uczucia bólu (albo nadchodzącego bólu). Zaleca się także po nałożeniu olejków piętnastominutowy relaks (np. leżenie na tapczanie, lub siedzenie w wygodnym fotelu z zamkniętymi oczami).

Stosować domiejscowo i do aromaterapii (nie stosować doustnie).

Doświadczenia

Poniższe relacje zostały przetłumaczone z grupy dyskusyjnej „Everything doTERRA”:

http://groups.google.com/group/everythingdoterra
„PAST TENSE!!! Obudziłam się dziś rano o świcie z wyczerpującą migreną…zwykle migrena mi przechodzi po 3 dniach…wstałam, wtarłam Past Tense w czoło, między włosy (wzdłuż linii bólu) do dolnej części karku i na ramionach. Jak już skończyłam (zajęło mi to maksymalnie 10 sekund) wcieranie i zaczęłam wchodzić na górę do sypialni…migreny już NIE BYŁO! KOMPLETNIE! Położyłam się bez żadnego bólu i obudziłam się kilka godzin później też bez bólu, a potem biegałam cały dzień zalatana i jak do tej pory – jest już 23:35 nadal NIE MAM BÓLU!!! Jestem zupełnie przekonana co do mieszanki PastTense na bóle głowy! Julie Ann”

http://groups.google.com/group/everythingdoterra
„Używam Past Tense do uśmierzania nocnych skurczy w nogach! Zaczęłam to robić po tym jak jeden z moich klientów mi o tym powiedział. Którejś nocy złapał ją skurcz i zaczęła spacerować dookoła sypialni. Wtedy przypomniała sobie, że właśnie kupiła Past Tense i pomyślała, że to wypróbuje. Była zdumiona, gdy jej skurcz zniknął! Jak to usłyszałam to wypróbowałam to na swoim bracie, którego złapał skurcz w nodze kiedy siedział w restauracji. Skurcz zniknął w ciągu minuty! Potem już potrzebowałam olejek do leczenia jego szczęki, która ze zdziwienia opadła do kolan (LOL!). Te olejki są bardzo uniwersalne!

http://groups.google.com/group/everythingdoterra
„Mam klientkę, która cierpi na artretyzm dłoni. Nie mogła nawet zginać palca wskazującego, czy obcinać paznokci z powodu bólu. Zaczęła używać PastTense i była wprost wstrząśnięta rezultatami. Nakłada tę mieszankę dość oszczędnie dwa razy dziennie. Nie tylko pozbywa się bólu, ale opuchlizna się także zmniejszyła. Teraz używa PastTense na łokieć. Chociaż PastTense ma działać na bóle głowy, jest też świetny na różne rodzaje bólów.”

http://groups.google.com/group/everythingdoterra
Kocham PastTense! Nigdzie się bez niej nie ruszam! Oprócz bólów głowy, używam jej też na artretyzm (zapalenie stawów), chroniczne bóle pleców i naprężenia/bóle ramienia….”

Updated: Październik 24, 2013 — 12:49 am
Olejki Eteryczne © 2013 Frontier Theme