Możliwości zarobkowe

Dystrybucja olejków CPTG oraz innych produktów dōTERRy odbywa się wyłącznie przez Niezależnych Konsultantów.

Dlaczego olejki dōTERRy rozprowadzane są w systemie „sprzedaży bezpośredniej”?

Produkty o nazwie „olejki eteryczne” są coraz częściej widoczne nie tylko na półkach małych sklepów z kosmetykami ale także dużych marketów.

Jednak olejki eteryczne CPTG nie są zwykłymi środkami do poprawienia zapachu w pomieszczeniu czy też dodatkami do masażu. Są to najwyższej jakości naturalne substancje posiadające wręcz zadziwiające właściwości terapeutyczne.

Ponieważ olejki CPTG są dla wielu ludzi nowością a zaprezentowanie ich potencjału nie jest możliwe w jednominutowych spotach reklamowych, tysiące Niezależnych Konsultantów organizuje krótkie spotkania na których w prosty i ciekawy sposób przekazywana jest podstawowa wiedza o tych substancjach.

Na czym polega praca Niezależnych Konsultantów dōTERRy?

Niezależni Konsultanci prowadzą domowy biznes, który polega na zapraszaniu ludzi do wypróbowania olejków CPTG, przekazywaniu wiedzy o terapeutycznych właściwościach i zastosowaniu olejków oraz pomocy w dokonaniu zakupów olejków.

Czy każdy Niezależny Konsultant musi się zajmować dystrybucją olejków?

Nie. Niezależnym Konsultantem jest osoba, która otworzy konto rabatowe „Niezależny Konsultant” (ang. „Independent Product Consultant”, w skrócie „IPC”). Większość ludzi robi to głównie ze względu na przywileje nie koniecznie związane z możliwościami zarobkowymi. Np. Niezależny Konsultant ma prawo do dużych zniżek (od 25% ceny detalicznej).

Czy zarobki w dōTERze wymagają dużego wkładu pracy?

Niektórzy Niezależni Konsultanci korzystają z możliwości jakie daje Program Lojalnościowy dōTERRy comiesięcznych zupełnie darmowych zakupów (wartych ponad 400zł!).

Inni traktują dōTERRę jako pomoc w podreperowaniu domowego budżetu, czyli źródło dodatkowych zarobków.

Powyżej opisani Konsultanci zwykle nie poświęcają wiele czasu na działalność. Najczęściej po prostu zapraszają znajomych do spotkania z bardziej doświadczonym Niezależnym Konsultantem, który umiejętnie przekazuje wiedzę o olejkach i pomaga im w otwarciu konta i dokonaniu zakupów.

Oto przykład: Anna dowiedziała się o ojekach CPTG od sąsiadki Kasi, która utrzymuje swoją rodzinę z zarobków w dōTERze entuzjastycznie dzieląc się swoimi doświadczeniami. Kasia pomogła Annie otworzyć konto rabatowe „Niezależny Konsultant” a Anna wyraziła pragnienie dokonywania regularnych zakupów olejków zupełnie bezpłatnie. Z pomocą i wsparciem Kasi, Anna organizuje w swoim mieszkaniu jednogodzinne spotkania dwa razy w miesiącu, które prowadzone są przez Kasię. Prowizja jaką otrzymuje Anna z zakupów dokonywanych przez jej znajomych całkowicie pokrywa koszta dokonywanych przez nią zakupów.

Coraz więcej Niezależnych Konsultantów odnajduje w dōTERze doskonałą możliwość połączenia ogromnej satysfakcji płynącej z pomagania innym w ulepszeniu ich zdrowia z pragnieniem prowadzenia prosperującego biznesu. Takie osoby najczęściej rozpoczynają od działalności po zakończeniu dotychczasowej pracy a w odpowiednim momencie przechodzą do działalności dōTERze na cały etat. Kasia w powyższym przykładzie należy do takich Niezależnych Konsultantów.

Czy Niezależny Konsultant musi dokonywać regularnych (np. comiesięcznych) zakupów?

Nie. Zakupy mogą być dokonywane w miarę indywidualnej potrzeby każdej osoby.

Konsultanci zainteresowani zarobkami zachęcani są jednak do regularnego używania olejków CPTG (lub/i innych produktów dōTERRy), ponieważ uważamy, że polecanie produktów do których sami nie posiadamy szczerego przekonania jest nieetyczne.

Warunkiem do otrzymywania większości prowizji (premii) jest udział w prostym Programie Lojalnościowym.

Czy Niezależni Konsultanci dōTERRy zachęcani są do sprzedaży członkom rodziny i znajomym?

Wręcz przeciwnie.

Po pierwsze, kultura dōTERRy zachęca do stawiania związków z innymi ludźmi wyżej od ambicji zarobkowych.

Po drugie, wspaniały produkt jakim są olejki CPTG nie wymaga uciekania się do typowych metod sprzedaży bezpośredniej zawierających elementy manipulacji umysłu czy tzw. „marketingu agresywnego”. Firma dōTERRA preferuje Niezależnych Konsultantów, którzy zachęcają innych do wypróbowania olejków przez szczerą chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami ze stosowania olejków eterycznych.

Dlatego w dōTERze rzadko używamy takich słów jak „sprzedawanie” czy „rekrutacja”. Zamiast nich wolimy się dzielić swoją wiedzą i pozwalać innym zdecydować czy decyzja o otwarciu konta jest dla nich odpowiednia.

Ile mogę zarobić w dōTERze?

Wysokość zarobków poszczególnych Niezależnych Konsultantów różni się między sobą. Im więcej wysiłku i wytrwałości wkładamy w budowanie biznesu, tym większe jest nasze comiesięczne wynagrodzenie.

Niektóre osoby zarabiają wystarczająco dużo, by każdego miesiąca otrzymywać bezpłatnie produkty warte ponad $100 netto. Inne cieszą się zarobkami od kilkuset dolarów do ponad stu tysięcy dolarów miesięcznie.

Dowiedz się od swojego Sponsora (osoby, która Cię tu „przyprowadziła”) jak możesz osiągnąć sukces w dōTERze. Pamiętaj, że Twój sukces powiększa sukces Twojego Sponsora (cóż za wspaniały system!).

Czy możesz podać więcej szczegółów na temat wynagrodzenia oferowanego Niezależnym Konsultantom?

Oczywiście.

Plan Wynagrodzeń dōTERRy jest niezmiernie prosty i nie zawiera żadnych ukrytych haczyków. Oto streszczenie podstaw tego Planu:

 1. Kiedykolwiek ktoś dokonuje zakupu produktów w Twoim sklepie internetowym (każdy Niezależny Konsultant posiada swój własny, odrębny sklep), Ty otrzymujesz 25% prowizji.
 2. Z zakupów dokonywanych przez osoby, które przez Twój sklep internetowy otworzyły własne konto rabatowe „Niezależny Konsultant” także otrzymujesz prowizję (przez pierwsze dwa miesiące jest to prowizja wysokości 20% a następnie od 2% do 7% w zależności od Twojej strategii – więcej szczegółów w Planie Wynagrodzeń).
 3. Za zakupy dokonywane przez osoby, które trafiły do dōTERRy dzięki Konsultantom, których Ty tutaj przyprowadziłeś (albo tych, których przyprowadzili ci, których Ty przyprowadziłeś, itd.) także otrzymujesz prowizję – nawet do 10% z dokonywanych przez nich zakupów.
 4. Za pomoc innym Niezależnym Konsultantom w budowaniu ich biznesu otrzymywać będziesz największe wynagrodzenie. Za wspieranie każdych trzech Konsultantów, którzy zdecydują się budować swoje biznesy otrzymywać będziesz DODATKOWO po $50. Twoje wsparcie będzie się koncentrowało na tym, by pomóc swoim partnerom w znalezieniu (i „sponsorowaniu” czyli wspieraniu) swoich trzech partnerów. Wtedy zamiast $50 miesięcznie otrzymywać będziesz $250 a następnie $1500 (tak, to ponad 4500 zł) plus oczywiście wszystkie inne opisane wcześniej prowizje.
 5. W miarę budowania swojego biznesu, zdobywać będziesz tzw. „rangi”. Osiągnięcie niektórych z nich wiązać się będzie z dodatkowymi premiami, z których niektóre to dodatkowe dziesiątki tysięcy dolarów amerykańskich miesięcznie.

Więcej szczegółów na stronie Plan Wynagrodzeń (warto też porozmawiać ze swoim Sponsorem, który chętnie wyjaśni Plan Wynagrodzeń i odpowie na pytania). Możesz się także skontaktować w tej sprawie z nami wysyłając email pod adresem greg@olejkieteryczne.org

Jakimi przywilejami cieszą się Niezależni Konsultanci?

 • Zakupy olejków i innych produktów po cenach hurtowych (25% mniejszych od detalicznych!) – nawet przy zakupie jednego olejku;
 • Możliwość z korzystania bardzo korzystnego Programu Lojalnościowego (dalsze oszczędności – darmowe produkty wysokości nawet 30% z dokonywanych zakupów);
 • Posiadanie własnego sklepu internetowego. Z każdych zakupów dokonywanych w Twoim sklepie na całym świecie otrzymujesz prowizję wysokości 25% (a więc jeżeli ktoś w Australii dokona zakupu produktów za $100, Ty otrzymujesz $25).
 • Dla każdej osoby, która otworzyła konto za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego stajesz się tzw. „sponsorem”. Od tej pory otrzymywać będziesz prowizję za zakupy dokonywane nie tylko przez tę osobę, ale także osoby, które poznały olejki dōTERRy za jej pośrednictwem.
 • Dostęp do własnego „biura wirtualnego”, czyli internetowego serwisu, którego celem jest pomaganie Tobie w prowadzeniu działalności biznesowej.
 • Wsparcie od bardziej doświadczonych Niezależnych Konsultantów, dla których stanowisz nie tylko okazję do niesienia pomocy zdrowotnej ale jesteś także cennym partnerem biznesowym.
 • Możliwości zarobkowe, których potencjał może Cię zadziwić (koniecznie zapoznaj się z Planem Wynagrodzeń aby poznać proste zasady na których oparte jest wynagrodzenie dōTERRy za wysiłki Niezależnych Konsultantów).

Jak mogę się nauczyć efektywnego budowania mojego biznesu z dōTERRą?

Każdy Niezależny Konsultant dōTERRy, który osiągnął sukces podkreśla, że wysokość zarobków Niezależnego Konsultanta oraz tempo ich wzrostu są proporcjonalnie zależne od uczestniczenia w regularnych spotkaniach organizowanych przez zarówno zarząd dōTERRy jak również bardziej doświadczonych Konsultantów.

Większość z tych spotkań odbywa się przez internet, ale dokładane są starania, by każdy ambitny Niezależny Konsultant mógł uczestniczyć w spotkaniach „na żywo” raz na kwartał lub przynajmniej raz w roku.

W odróżnieniu od spotkań organizowanych przez wiele innych firm na spotkaniach dōTERRy nie doświadczysz „sztucznej pompy” lub wykładów z technik manipulowania ludźmi. Posiądziesz jednak bardzo cenną wiedzę na temat olejków eterycznych, efektywnych sposobów budowania biznesu a także zwiększysz swój entuzjazm i energię poznając osobiście osoby, które obecnie cieszą się zarobkami, o których jeszcze niedawno nawet nie śnili.

Uczestnictwo w tych spotkaniach jest zupełnie opcjonalne. Jednak są one przywilejem z którego warto korzystać.

Ile kosztuje otwarcie konta rabatowego „Niezależny Konsultant”?

20€

Jak mogę otworzyć konto jako Niezależny Konsultant?

To bardzo proste.

Należy otworzyć podaną przez osobę, dzięki której trafiłeś tutaj stronę internetową stanowiącą jej wirtualny sklep internetowy dōTERRy. Tam klikniesz na słowo „Join” i wypełnisz niedługi formularz.

Chociaż ten proces nie jest skomplikowany, jednak o wiele łatwiej jest skorzystać z asysty Niezależnego Konsultanta, który odpowie na pytania i pomoże wybrać właściwe dla Ciebie opcje.

Olejki Eteryczne © 2013 Frontier Theme